הסרת שיער לצמיתותאנשים רבים שהתעייפו מגילוח מתמיד, או שנמאס להם לסבול מכאבים כל פעם מחדש שצריך להסיר שיער בעזרת שעווה, מחליטים לגשת לטיפול של הסרת שיער לצמיתות. חשוב להבין כי הסרת שיער לצמיתות איננה נעשית ברגע, מדובר בהליך ארוך ומייגע שמתפרש על פני תקופה של יותר משנה ואשר מצריך מספר רב יחסית של טיפולים. ישנן שיטות שונות של טיפולי הסרת שיער לצמיתות וקיימים מכשירים רבים באמצעותם עוברים את ההליך. בסופו של יום, תשארו חלקים לפרק זמן ארוך מאוד – אפילו שנים! לגבי המושג "צמיתות" הרי שמשרד הבריאות קבע כי אין דבר כזה, שיער פלומתי ורך שכמעט ואינו נראה עלול לצמוח מחדש מספר שנים לאחר סיום ההליך, תוכלו לבצע טיפולי תחזוקה אחת למספר חודשים כדי להמשיך להיות חלקים.

הסרת שיער לצמיתות – איזה שיטות יש?

ישנן מספר שיטות בהן מבצעים הסרת שיער לצמיתות, השיטה המוכרת ביותר היא הסרת שיער לצמיתות בעזרת לייזר. שיטות נוספות איתן מבצעים הסרת שיער הן אינפרא אדום, טכנולוגית SHR, הסרת שיער במחט חשמלית וכן IPL על ידי מכשיר קרן לייזר המחמם את המלנין הנמצא בשערה ועל ידי כך הורס את השורש, מה שגורם לשערה לנשור.

הסרת שיער לצמיתות, האם זה כואב?

באופן עקרוני הסרת שיער איננה כואבת. רוב המטופלים בהסרת שיער אינם מרגישים כלל את עבודת המכשיר באמצעותו מסירים שערות, אחרים לעומת זאת עשויים לחוש תחושה של עקצוצים קלים ( בדומה לתחושה של עקיצת יתוש ). אנשים שחשים תחושת אי נוחות יכולים להשתמש במשחה מאלחשת כמו אמלה או משחות על בסיס לידוקאין. עוד פרט שחשוב לזכור הוא אמצעי הקירור אשר נילווים למכשירי הלייזר, הללו מצננים את האזור המטופל ולכן לא מרגישים כאבים.

Close Menu