הסרת שיער בלייזר לגבריםשיער לא רצוי על הפנים או בגוף משפיע על מיליוני גברים. הסרת שיער בלייזר לגברים היא שיטה כואבת הרבה פחות ממחט חשמלית, מכוון שלגברים יש שיער רב בגב, בחזה והשיער בדרך כלל עבה ושחור.
הסרת שיער בלייזר עבור גברים
ישנם פרסומות בטלביזיה שמראות גבר שיער שמסיר את חולצתו ומבקש מחברתו למרוח קרם שיזוף על גבו. גבו שיער ובת זוגו מסתכלת הצידה.

שיער היום לא באופנה

אבל משיכה למין השני היא לא הסיבה היחידה שהסרת שיער בלייזר היא בחירה עבור גברים. ספורטאים מגלחים את גופם כדי למנוע התנגדות של האוויר, כמו בספורט אופניים ושחייה. מפתחי גוף שרירנים משתמשים בהסרת שיער בלייזר כמו גם שרירניות – כדי שהם יוכלו להראות את העבודה הקשה שהם עושים בחוף הים ובטורנירים.
למה להשתמש בהסרת שיער בלייזר?
הסרת שיער בלייזר היא הרבה פחות כואבת ממחט חשמלית, מכוון שלגברים יש שיעור בגב, ובדרך כלל הוא עבה וכהה. מחט חשמלית לוקחת שעות וכואבת מאוד מכוון שכל שיערה מוצאת בנפרד כשהסרת שיער בלייזר יכולה לעשות את העבודה בשעה אחת. שעווה היא מלוכלכת וכואבת, ותכשירים כמוקרמים משאירים את העור כואב וצורב. כמו כן הם מסריחים וההשפעה לא עוברת עד שבוע.

הסרת שיער בלייזר עבור גברים – איך זה עובד?

הסרת שיער בלייזר היא פשוטה, לגמרי לא כואבת ועולה פחות מכל הטיפולים האחרים שעובדים מהר ובצורה קבועה (חוץ אולי משעווה שאולי לוקחת פחות זמן).

קרן הלייזר רצה הצורה קלילה על האזור השיער, וזקיקי השיער מחוסלים ע"י האור של הלייזר. השיער נופל במשך שבוע אחד (לפעמים יותר תלוי בעובי השיער).
אם יש לך שיער כהה או בהיר, אז רופא העור שלך יכול להמליץ לך מה הטכניקה הנכונה , מכוון שבמצבים כאלה הלייזר נשאר על פני העור ולא חודר לזקיקי השיער.

Close Menu