הסרת שיער באינפרא אדוםכאשר אנו רוצים להסיר שיער מיותר כיום, אנו יכולים להביט אחורה, לתקופות בהן הסרת שיער הייתה באמצעות חוט ושעווה, ולא להתגעגע כלל. אף אחת מאיתנו לא הייתה רוצה לחזור לימים בהם היינו נאלצות להסיר שיער בשיטות הכואבות. למה לנו לעשות זאת היום, כאשר ניתן לעשות הסרת שיער באינפרא אדום, ללא כאבים ולאורך זמן רב מאוד. הסרת שיער באינפרא אדום דומה בעיקרון להסרת שיער בלייזר..
אך יתרונה נמצא בכך שהיא פועלת על מספר אורכי גל, מה שמאפשר לפעול על מספר סוגי שיער ועור. אחד הדברים החשובים ביותר לדעת לגבי הסרת שיער באינפרא אדום הוא שיש לעשות זאת במכונים מוסמכים, על ידי אנשים מקצוע המבינים עניין, וכמובן בהתייעצות מקדימה אצל רופא, ואם אפשר, אפילו רופא עור
הסרת שיער באינפרא אדום יכולה להסיר את מרבית שסוגי השיער ולעבוד על מרבית סוגי העור, אך יש לדעת כיצד עובדים עם המכשיר המטפל, ויש לצבור ניסיון רב בתחום. בעלי המקצוע המנוסים בתחום יכולים לטפל באמצעות אינפרא אדום ולהסיר, או לדלל, את השיער גם על עור בהיר. יש להיזהר מאוד בטיפול מסוג זה, שכן, גם האינפרא אדום לא תמיד מצליח להבחין בין השיער ובין העור, ויש לשים לב לכך.
אך עדיין, האפקטיביות הרבה שיש להסרת שיער במכשירים המתקדמים ביותר המבוססים על הטכנולוגיה המפותחת ביותר בתחום, עדיפים פי עשרות ואלפי מונים מטיפולי הסרת השיער שהיינו משתמשות בהן בעבר, וגם אם ישנן עקצוצים קטנים תוך כדי טיפול וגם אם נוצרות כוויות קטנות כתוצאה מצריבת גלי האור והאינפרא אדום, עדיין היתרון בולט ומשמעותי.

Close Menu